güvenli alışveriş icon Güvenli Alışveriş - 256bit SSL sertifikası ile güvendesiniz.
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
Pusula Asistan
Yardım almak istediğiniz konuyu yazabilirsiniz.
Sorularınızla ilgili, Pazar günleri dışında her agün sabah 8:30 ve akşam 18:30 saatleri arasında 0532 486 90 72 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Sepetinizde duran ve ödemesi tamamlanmamış siparişlerinize ürün ilavesi yapabilirsiniz. Siparişi tamamlanmış ürünlerinizi en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırabilmek için kargo entegrasyonu ile çalışmaktayız. Siparişinizin ödemesi yapıldığı anda kargo gönderi kodu oluştuğundan bu aşamadan sonra ilave yapmak mümkün olamamaktadır.
Siparişlerinizi bu adresten takip edebilirsiniz.
Lütfen siparişinizi kargo görevlisi yanınızdayken kontrol ein Paketiniz eksik, veya kusurlu ise; - Kargoyu teslim almayın. - Kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun. - Ürünü/koliyi bu tutanak ve fatura ile birlikte bize geri gönderin. - Durumla ilgili aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçin.
Özeleştirme ürünleri yapmaktayız. ( https://www.pusulakurumsal.com/urunler?siralama=en-yeniler&fiyat=&list=&k=&filtreler[3][]=3 ) linkten ürünlere ulaşabilir. Ürün içerisinde yer alan 'İletişim Formu' ve 'WhatsApp Destek' hattı ile iletişime geçebilirsiniz.
Yükleniyor...